Το ψηφοδέλτιο της “Λαϊκής Συσπείρωσης”

0
384
Το ψηφοδέλτιό της για τις τοπικές εκλογές κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης το Σάββατο 4/5/2019, η «Λαϊκή Συσπείρωση» Δήμου
Ωραιοκάστρου, με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Θεμελή Άγγελο.
Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο:
ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΑΡΒΕΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΝΑ (ΣΤΕΛΙΑΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΔΙΑΒΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΖΑΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12. ΚΟΥΤΣΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13. ΛΑΣΚΑΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΜΠΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
16. ΜΩΫΣΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΝΤΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας 
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΡΛΑΝΤΣΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΕΝΕΞΕΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΝΑΡΙΣΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΟΥ
3. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΝΟΥΛΗ ΕΛΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΖΙΛΜΠΕΡΤ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΟΥΓΑΤΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Ωραιοκάστρου
1. ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΘΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
6. ΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΝΤΟΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
11. ΤΑΚΑΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Λητής
1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΑΘΗΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΝΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΡΗΝΙΑ του ΤΑΜΜΕΡΛΑΝΟΥ
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Μελισσοχωρίου 
1. ΓΚΑΤΖΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΓΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΠΑΜΠΑ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ
5. ΜΠΑΡΤΖΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΟΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΠΟΥΓΑΤΣΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.