Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Πρωταγωνιστές Ξανά» παρουσίασε ο Παντελής Τσακίρης

0
675

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Πρωταγωνιστές Ξανά» παρουσίασε ο Παντελής Τσακίρης

 

 

«Σκληρή δουλειά – πλούσιο βιογραφικό – μάχιμη καθημερινότητα» αποτελούν τρία από τα κεντρικά στοιχεία τα οποία χαρακτηρίζουν τα στελέχη που θα δώσουν τη μάχη των επερχόμενων αυτοδιοικητικών εκλογών στο πλευρό του υποψηφίου δημάρχου Ωραιοκάστρου Παντελή Τσακίρη.

Χτες το πρωί ο Παντελής Τσακίρης, επικεφαλής του συνδυασμού «Πρωταγωνιστές Ξανά», κατέθεσε κι επίσημα στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης την υποψηφιότητα της παράταξης στις εκλογές της 26ης Μαΐου.

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Πρωταγωνιστές Ξανά» απαρτίζουν 75 στελέχη, εκ των οποίων 51 κατέθεσαν υποψηφιότητα για το δημοτικό συμβούλιο (οκτώ από την εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας, 14 από την εκλογική περιφέρεια Μυγδονίας και 29 από την εκλογική περιφέρεια Ωραιοκάστρου) και 24 για τις δημοτικές και τοπικές κοινότητες.

«Οι συνεργάτες που απαρτίζουν το ψηφοδέλτιο της παράταξης είναι άντρες και γυναίκες με ικανότητες που δοκιμάστηκαν στην πραγματική ζωή και που όλοι τους μοιράζονται την ίδια φλόγα, το ίδιο πάθος για τον τόπο μας. Προέρχονται από διαφορετικές ηλικίες και εκπροσωπούν αντιπροσωπευτικά καθεμία από τις τρεις δημοτικές ενότητες, την Καλλιθέα, τη Μυγδονία και το Ωραιόκαστρο. Διαθέτουν υψηλή αίσθηση καθήκοντος και διατηρούν ανοιχτό μυαλό σε νέες, αλλά ρεαλιστικές ιδέες, ενώ μέσα από την επαγγελματική και κοινωνική τους δραστηριότητα έχουν σημαντική επιρροή στην τοπική κοινωνία», ανέφερε μεταξύ άλλων ο υποψήφιος δήμαρχος Ωραιοκάστρου Παντελής Τσακίρης.

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΠΟΣΝΑΧΙΔΟΥ ΔΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΚΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  2. ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΠΑΠΑΓΕΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
  3. ΒΕΡΒΙΤΗ ΜΟΥΡΣΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΖΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  6. ΚΟΥΓΙΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΜΟΣΧΟΥΔΗ ΑΓΑΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΠΑΝΙΩΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΠΟΥΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  13. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
  14. ΧΑΤΖΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΑ (ΣΩΤΗΡΙΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΑΣΗΜΕΟΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΔΡΟΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΖΑΠΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  9. ΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΑΠΕΤΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  12. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΚΕΔΩΝ
  13. ΚΑΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  14. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  15. ΚΑΤΣΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  16. ΚΕΛΕΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  17. ΚΟΥΣΑΞΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  18. ΚΥΡΚΟΥ  ΤΣΟΤΣΟΥΜΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ
  19. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  20. ΜΑΠΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  21. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  22. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  23. ΝΕΤΑ  ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  24. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  25. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  26. ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  28. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΣΛΑΜΠΕΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΙΟΥ

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΡΙΣΙΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ
  4. ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του ΖΑΟΥΡΙ
  2. ΒΑΘΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  5. ΜΗΛΩΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΘΩΜΑ
  6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΜΑΡΝΑΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  5. ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΕΓΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΠΟΓΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΠΡΑΤΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ (ΗΡΩ) του ΜΑΖΑΡΑΚΗ
  9. ΤΟΨΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  10. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΧΑΣΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.