Ψηφοδέλτιο υποψήφιου Δημάρχου Εδιρνέλη Γρηγορίου “Αλληλεγγύη Ανατροπή”

0
937

Υποψήφιος Δήμαρχος Εδιρνέλης Γρηγόρης
“Αλληλεγγύη Ανατροπή”

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ - ΑΝΑΤΡΟΠΗ

Δημοτική Κίνηση Πολιτών Ωραιοκάστρου (Δ.Κ.Π.Ω.) “ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ – ΑΝΑΤΡΟΠΗ”

ΕΔΙΡΝΕΛΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας

1
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ – ΕΔΙΡΝΕΛΗ
ΟΛΓΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2
ΚΑΤΣΙΚΑ
ΑΝΘΙΑ
του
ΚΛΕΑΝΘΗ
3
ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ
ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4
ΣΑΡΑΜΟΥΡΤΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5
ΤΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας

1
ΓΚΟΥΤΙΝΑ-ΓΡΑΔΑΡΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΑΤΖΕΜΗ
ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ)
του
ΜΙΧΑΗΛ
3
ΚΟΣΜΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ(ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
του
ΚΟΣΜΑ
4
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΜΟΣΧΟΥ
5
ΠΑΣΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΑΣΤΕΡΙΟΥ
6
ΠΑΤΣΙΔΟΥ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
του
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7
ΡΑΣΠΑΣΚΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
του
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
8
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
9
ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου

1
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ-ΜΗΤΣΙΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
2
ΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3
ΔΑΜΓΚΑΛΗ
ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4
ΔΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6
ΖΑΧΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
7
ΚΑΛΩΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
του
ΠΑΥΛΟΥ
8
ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ-ΦΥΤΑΚΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9
ΚΑΤΣΑΡΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11
ΜΕΚΕΣΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
13
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
14
ΠΟΝΤΙΚΗ
ΑΝΝΑ
του
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
15
ΠΡΟΣΙΝΙΚΛΗ-ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
ΑΝΝΑ
του
ΦΙΛΩΤΑ
16
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΣΗΦ
του
ΜΗΝΑ
17
ΣΩΚΟΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18
ΤΕΛΙΚΙΟΖΟΓΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
του
ΣΑΒΒΑ
19
ΤΕΡΖΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20
ΧΑΤΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Δρυμού

1
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ
του
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ
ΜΑΡΙΑ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3
ΣΑΒΒΙΔΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
του
ΖΟΥΡΑΜΠΙ
4
ΤΣΙΤΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Λητής

1
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
2
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑ
του
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3
ΛΑΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
του
ΙΩΑΝΝΗ
4
ΜΠΟΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΟΥΤΣΑ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Μελισσοχωρίου

1
ΓΚΑΤΖΟΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2
ΓΚΑΤΣΗ
ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ)
του
ΜΙΧΑΗΛ
3
ΚΑΚΚΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Ωραιοκάστρου

1
ΑΣΤΕΡΙΟΥ-ΒΑΛΑΒΑΝΗ
ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2
ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ-ΧΑΤΣΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4
ΜΕΚΕΣΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5
ΞΕΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
του
ΜΙΧΑΗΛ
6
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7
ΠΑΥΛΙΔΟΥ
ΣΤΕΛΛΑ
του
ΛΟΥΚΑ
8
ΠΕΙΣΤΙΚΟΣ
ΜΕΝΕΛΑΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9
ΣΙΝΑΚΟΥ
ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ)
του
ΑΧΙΛΛΕΑ
10
ΣΚΟΥΡΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
11
ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
ΕΛΕΝΗ
του
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μεσαίου

1
ΓΛΑΒΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νέας Φιλαδέλφειας

1
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρούδας

1
ΔΑΝΤΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΠΑΣΧΑΛΗ
2
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΑΓΑΠΗΤΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.