Ψηφοδέλτιο υποψήφιου Δημάρχου Θεμελή Άγγελου “Λαϊκής Συσπείρωσης”

0
811

Υποψήφιος Δήμαρχος Θεμελής Άγγελος
Λαϊκής Συσπείρωσης

image

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας

1. Αποστόλου Κωνσταντίνος του Χρήστου

2. Βαρδαλής Δημήτριος του Γεωργίου

3. Βαρλαντσάνης Πέτρος του Κωνσταντίνου

4. Μάνος Γεώργιος του Δημητρίου

5. Μενεξές Δημήτριος του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας

1. Αλεξιάδου–Καπασίδου Αλεξάνδρα συζ.Αλεξάνδρου

2. Βαρβέρης Απόστολος του Αθανασίου

3. Καρανικολάου Αικατερίνη του Χαραλάμπους

4. Μανιάτης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

5. Μπαλτίκας Βασίλειος του Νικολάου

6. Παπαγεωργίου Ελένη του Αστέριου

7. Παπασιμόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη

8. Πουγατσέλας Αθανάσιος του Δημητρίου

9. Τσιουμλέκης Σωκράτης του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου

1. Γούμενου Κωνσταντίνα του Δημητρίου

2. Δαμιανίδης Φώτιος του Δαμιανού

3. Ευφραιμίδου Ειρήνη του Ελευθερίου

4. Ζάπρας Γεώργιος του Αθανασίου

5. Θεοδωρίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

6. Καζαντζίδου Βικτωρία του Ιωάννη

7. Καρκατζούνη Λεμονιά του Ιωάννη

8. Κεσόπουλος – Δαμιανίδης Θεόδωρος του Αποστόλου

9. Κυρατσού Χρυσή του Ηλία

10. Μαυροπούλου Ευγενία του Δημητρίου

11. Μπακιρτζόγλου Αθηνά του Σταύρου

12. Μπάμπα Ελένη του Θωμά

13. Ναϊδας Θεοφάνης του Ευριπίδη

14. Νικολαΐδου Αθηνά του Ανδρέα

15. Ντόβας Τρύφων του Δημητρίου

16. Πασχαλίδης Γεώργιος του Ευσταθίου

17. Πιστοφίδης Γεώργιος του Ανέστη

18. Πλιάκη Στυλιανή του Πέτρου

19. Ψάλτης Ηλίας του Παύλου

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών και τοπικών κοινοτήτων

Δημοτική Κοινότητα Δρυμού

1. Δεληζήσης Αθανάσιος του Στέφου

2. Ντουνούσης Γεώργιος του Νικολάου

3. Παπαγεωργίου Αικατερίνη του Αστέριου

4. Χατζηπαραδείση Μαρία του Νικολάου

Δημοτική Κοινότητα Λητής

1. Καραγιόζης Αντώνιος του Δημητρίου

2. Μαυριδόπουλος Αγησίλαος του Βασιλείου

3. Σάλτος Νικόλαος του Βασιλείου

Δημοτική Κοινότητα Μελισσοχωρίου

1. Γκατζόλας Θεόδωρος του Αλέξανδρου

2. Πουγατσέλας Βύρων του Αθανασίου

3. Τσίκαλα Μαρία – Λουΐζα του Δημητρίου

Δημοτική Κοινότητα Πεντάλοφου

1. Αλεξανδράτου Μαρία του Μηνά

2. Δεμερτζής Κωνσταντίνος του Δημητρίου

3. Καραολάνης Χρήστος του Αθανασίου

Δημοτική Κοινότητα Ωραιοκάστρου

1. Δεληγιάννη Ευαγγελία του Εμμανουήλ

2. Θεμελής Θεόδωρος του Άγγελου

3. Ιωαννίδης Αναστάσιος του Αριστείδη

4. Καρκατζούνης Ιωάννης του Ζαφειρίου

5. Μήτσας Δημήτριος του Κωνσταντίνου

6. Μπάμπα Άννα του Θωμά

7. Νικολαΐδης Αλέξανδρος του Γεωργίου

8. Παντελίδης Ηρακλής του Ιάκωβου

9. Παπανικολάου Ελένη του Νικολάου

10. Πλιάκης Πέτρος του Αλέξανδρου

11. Σαββίδου Φωτεινή του Νικολάου

12. Τακατίνη Ιωάννα του Ευαγγέλου

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρούδας

1. Ναρισιάνη Μαρία του Γεωργίου

2. Πετρίδης Θεόφιλος του Ιωάννη

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.