Ψηφοδέλτιο υποψήφιου Δημάρχου Παπακωνσταντίνου Γιώργου “Δύναμη Δημιουργίας”

0
1501

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

image

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1​ΓΚΟΤΣΗΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
2​ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ​ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ​του ΓΕΩΡΓΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
3​ΜΟΥΛΑΡΑΣ​ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ​του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
4​ΠΑΚΑΛΙΔΟΥ​ΓΕΩΡΓΙΑ​του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
5​ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
6​ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ​ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ​του ΙΟΡΔΑΝΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
7​ΤΕΡΖΗΣ​ΧΡΗΣΤΟΣ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
8​ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ​ΑΝΤΩΝΙΟΣ​του ΓΕΩΡΓΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
9​ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ​ΜΑΛΧΑΖ​του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ

1​ΑΞΙΛΙΘΙΩΤΗΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΣΤΑΥΡΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
2​ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ​ΑΧΙΛΛΕΑΣ​του ΒΑΣΙΛΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
3​ΒΛΑΧΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ​ΓΕΩΡΓΙΟΣ​του ΠΑΣΧΑΛΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
4​ΓΙΑΜΠΑΣΤΟΣ​ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
5​ΔΙΑΚΑΚΗΣ​ΙΩΑΝΝΗΣ​του ΣΤΕΛΛΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
6​ΔΙΑΜΕΛΑΣ​ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
7​ΛΑΦΑΖΑΝΗ​ΕΛΕΝΑ​του ΚΩΣΤΑΚΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
8​ΜΕΖΕΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΣΩΚΡΑΤΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
9​ΜΟΣΧΟΣ​ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ​του ΕΥΘΥΜΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
10​ΜΩΡΑΤΗ ​ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
11​ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΧΡΗΣΤΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
12​ΠΑΡΑΠΑΝΗΣΙΟΣ​ΓΕΩΡΓΙΟΣ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
13​ΠΟΛΙΤΟΥ ​ΕΛΕΝΗ​του ΛΕΩΝΙΔΑ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
14​ΤΣΙΠΑ ​ΕΙΡΗΝΗ​του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
15​ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ​ΓΕΩΡΓΙΟΣ​του ΑΛΕΞΑΝΡΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)
16​ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ​ΣΤΕΦΑΝΙΑ​συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

1​ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ ​ΑΜΠΕΡΙΟΣ​του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
2​ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΣΠΥΡΙΔΟΥ​ΦΩΤΕΙΝΗ (ΕΦΗ)​συζ. ΣΑΒΒΑ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
3​ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ​ΕΥΘΥΜΙΑ​του ΑΣΤΕΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
4​ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ​ΣΤΕΛΛΑ​του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
5​ΓΚΑΓΚΟΣ ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΓΕΩΡΓΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
6​ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ​ΝΑΘΑΝΑΗΛ (ΘΑΝΟΣ)​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
7​ΚΑΔΟΓΛΟΥ ​ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ​του ΓΕΩΡΓΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
8​ΚΑΛΛΑΣΙΔΟΥ ​ΓΕΩΡΓΙΑ​του ΓΙΑΝΝΑΚΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
9​ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ​ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)​του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
10​ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ​ΣΑΒΒΑΣ​του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
11​ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ​ΝΙΚΟΛΑΟΣ​του ΖΟΥΡΑΜΠ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
12​ΚΟΥΖΕΛΗ ​ΣΕΒΑΣΤΗ​του ΘΕΟΔΩΡΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
13​ΛΕΝΤΖΙΟΥ​ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)​του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
14​ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ​ΑΝΤΩΝΙΟΣ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
15​ΜΑΠΙΤΣΙΟΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
16​ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ​ΑΝΔΡΕΑΣ​του ΖΑΝΝΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
17​ΜΠΑΖΑΚΑΣ ​ΠΕΤΡΟΣ​του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
18​ΜΠΟΓΙΑΣ ​ΦΙΛΙΠΠΟΣ​του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
19​ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ​ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ​του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
20​ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ​ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ)​του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
21​ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ​ΑΣΤΕΡΙΟΣ​του ΝΙΚΟΛΑΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
22​ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ​ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ​του ΣΠΥΡΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
23​ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ​ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ​του ΜΙΧΑΗΛ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
24​ΠΟΛΙΤΗΣ ​ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
25​ΣΙΣΚΟΥ ​ΕΛΕΝΗ​του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
26​ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ​ΠΑΝΤΕΛΗΣ​του ΧΡΗΣΤΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
27​ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ​ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
28​ΣΥΜΕΝΤΕΡΙΑΔΗΣ ​ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ​του ΣΠΥΡΙΔΩΝ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
29​ΤΕΚΕΡΛΕΚΗΣ ​ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ​του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
30​ΤΕΡΖΗΣ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΧΡΗΣΤΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
31​ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ​ΚΥΡΙΑΚΟΣ​του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
32​ΤΡΥΦΩΝ ​ΓΕΩΡΓΙΟΣ​του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
33​ΤΣΙΡΕΛΗ ​ΠΗΝΕΛΟΠΗ​του ΘΩΜΑ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
34​ΦΑΡΔΗΣ ​ΓΕΩΡΓΙΟΣ​του ΑΝΔΡΕΑ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
35​ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ​ΣΑΒΒΑΣ​του ΧΡΗΣΤΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
36​ΦΩΤΙΑΔΗΣ​ΣΑΒΒΑΣ​του ΦΙΛΙΠΠΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
37​ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ​ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ​του ΝΙΚΟΛΑΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
38​ΨΑΡΡΑΣ ​ΑΝΔΡΕΑΣ​του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ​(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.