Ψηφοδέλτιο υποψηφίου Δημάρχου Αστέριου Γαβότση «Πολιτεία με όραμα»

0
909

Υποψηφίου Δημάρχου Αστέριου Γαβότση

«ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΜΕ ΟΡΑΜΑ»

image

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιθέας

1. Βαλασάκη Ζωή του Παύλου
2. Δίγκαλης Θωμάς του Γεωργίου
3. Κουκουρούζης Χρήστος του Αλεξάνδρου
4. Παναγιωτίδης Χρήστος του Νικολάου
5. Σαρμής Βασίλειος του Γεωργίου
6. Στεφανίδου Αναστασία του Δημητρίου
7. Τσιτούκης Χρήστος του Στέργιου
8. Τσολάκης Γεώργιος του Βασιλείου
9. Χαριτίδης Χρηστάκης του Νουγζάρι

Β) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μυγδονίας

1. Αθανασιάδης Δημήτριος του Αθανασίου

2. Γκαλέτσης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου

3. Γκαλέτση-Χρίστογλου Παναγιώτα του Χαραλάμπους

4. Δουδουλάκας Γρηγόριος του Ηλία

5. Ευθυμίου Θεόφιλος του Αστερίου

6. Καραστερίου Ευάγγελος του Παναγιώτη

7. Μήτος Ηλίας του Κωνσταντίνου

8. Μοδίτσης Αθανάσιος τουΧρήστου

9. Μπάμπαλα Δήμητρα του Ανδρέα

10. Παπαδόπουλος Νικόλαος του Δευκαλίωνα

11. Πατσαλά-Μπανάκη Μαγδαληνή του Αθανασίου

12. Σακαλή Χρυσούλα του Χαραλάμπους

13. Χατζηαγόρου Ευάγγελος του Χρήστου

14. Χατζηαντωνίου Ευάγγελος του Χρήστου

15. Χατζηκαλίας Βασίλειος του Παναγιώτη

Γ) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ωραιοκάστρου

1. Αντωνιάδου Ειρήνη (Ρένα) του Δημητρίου

2. Αράπη-Δημουλιά Βασιλική του Ιωάννη

3. Αταμιάν Μπέδρος Εσαή (Πέτρος) του Σαρκίς

4. Ατματζίδης Γεώργιος του Σάββα

5. Βαμβάκη – Λιμπατέ Χριστίνα του Βασιλείου

6. Γεράκη Βικτωρία του Μάρκου

7. Γιαννακίδου Ιωάννα του Ηλία

8. Γκούμας Κωνσταντίνος του Ανδρέα

9. Διαμαντίδης Ιωάννης του Σωκράτη

10. Ζιακούλης Ηλίας του Ιωάννη

11. Θεοδωρίδης Κωνσταντίνος του Παντελή

12. Ιωσηφίδης Κυριάκος του Δαμιανού

13. Καλογεράκος Νικόλαος του Παύλου

14. Καρύδης Αθανάσιος του Θρασυβούλου

15. Καρυπίδης Ελήνος του Βλαδίμηρου

16. Κοϊτσίδης Παναγιώτης του Δημητρίου

17. Λειβαδιώτης Ιωάννης του Παναγιώτη

18. Λοκοβίτης Νικόλαος του Ιωάννη

19. Μανουσάκης Μαυρουδής (Δάκης) του Δημητρίου

20. Μπεσλίκας Ιωάννης του Ηρακλή

21. Νικόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου

22. Ορφανίδης Γεώργιος του Μακαρίου

23. Πανούσης Άγγελος του Γεωργίου

24. Παπαευστρατίου-Σαραφίδου Πολυξένη (Τζένη) του Ευαγγέλου

25. Παρπόρης Αστέριος του Μιχαήλ

26. Πορφυριάδης Παντελής του Παύλου

27. Σημαιοφορίδης Θεόφιλος (Λάκης) του Ανέστη

28. Τσακαλίδης Ηρακλής του Αδάμ

29. Τσεκιτσίδης Γεώργιος του Ευσταθίου

30. Χαραβόπουλος Χρήστος του Χαρίλαου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού

1. Κατσίκας Αθανάσιος του Δημητρίου
2. Σμαραγδάς Σωτήριος του Ανέστη
3. Πανούσης Βασίλειος του Σταύρου
4. Πατσαλάς Κωνσταντίνος του Αθανασίου
5. Πλάτσικας Πασχάλης του Αποστόλου
6. Χατζηπέτρου-Χατζηπαραδείση Βασιλική (Βάσια) του Σταύρου
Β) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λητής

1.Γεωργιάδης Γκία του Σούλικο

2.Μαράνα Γεωργία του Δημητρίου

3.Μήλης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

4.Μοδίτση Άννα του Σωτηρίου

5.Χαριζάνης Αστέριος του Εμμανουήλ

6.Χατζηαντωνίου Απόστολος του Αντωνίου

Γ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελισσοχωρίου

1. Γκαγκάτση Πασχαλίνα του Γεωργίου

2. Γκάτσης Αθανάσιος του Δημητρίου

3. Ζήσης Παύλος του Κωνσταντίνου

4. Παπαθανασίου Αφροδίτη του Οδυσσέα

5. Σεμερτζή Νικολέτα του Ιωάννη

6. Τσιαντίκου-Προδρομίδου Αικατερίνη του Θεοδοσίου

Δ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πενταλόφου

1.Ατέσης Γεώργιος του Στεφάνου

2.Βελώνης Γεώργιος του Χρήστου

3.Μασώνης Ιορδάνης του Χρήστου

4.Ποιμενίδη Καλλιόπη του Δημητρίου

5.Ράπτη Στυλιανή του Αγγέλου

6.Τερζής Χρήστος του Πέτρου

Ε) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ωραιοκάστρου

1. Γώτης Σταμάτιος του Αθανασίου

2. Δελή Ελένη (Νέλλυ) του Βασιλείου

3. Ίννου Στέλλα του Δημητρίου

4. Κουφουνάκης Μιχαήλ του Γεωργίου

5. Λύσσα Βασιλική του Στυλιανού

6. Μεσιακάρης Ευάγγελος του Δημητρίου

7. Παπαδοπούλου Ευδοκία (Εύη) του Στέργιου

8. Πεσματζόγλου Νικόλαος του Μιχαήλ

9. Σεκέρκας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

10.Τσινασλανίδου Χριστίνα του Βασιλείου

11.Τσίπα- Τομπάζη Αφροδίτη του Γεωργίου

12.Φρεγγίδου Λυδία του Κυριάκου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσαίου

1.Γραμματόπουλος Παναγιώτης του Αλεξάνδρου

2.Λαζαρίδης Σάββας του Κωνσταντίνου

3. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Νικολάου

4. Σιμακάκης Δημήτριος (Τζίμης) του Νικολάου

Β) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέας Φιλαδέλφειας

1.Κούλαλη Ευαγγελία του Στεφάνου

2. Μέλιος Αναστάσιος του Χρήστου

3. Ταβλαρίδης Γεώργιος του Ευθυμίου

4. Χρύσογλου Παναγιώτης του Μιχαήλ

Γ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρούδας

1.Κουριτενλής Δημήτριος του Ιωακείμ

2.Χατζή Μαρία του Χριστοδούλου

3.Χριστοδουλίδου-Τζιώγλη Κωνσταντία του Θωμά

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.