Το ψηφοδέλτιό της για τις τοπικές εκλογές κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης το Σάββατο 4/5/2019, η «Λαϊκή Συσπείρωση» Δήμου |
Ωραιοκάστρου, με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Θεμελή Άγγελο. |
|
|
Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο: |
|
|
ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος |
|
|
Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου |
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) |
1. |
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
2. |
ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
3. |
ΒΑΡΒΕΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΝΑ (ΣΤΕΛΙΑΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
4. |
ΔΙΑΒΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
5. |
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ |
6. |
ΖΑΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
7. |
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
8. |
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
9. |
ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
10. |
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ |
11. |
ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
12. |
ΚΟΥΤΣΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
13. |
ΛΑΣΚΑΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
14. |
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
15. |
ΜΠΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ |
16. |
ΜΩΫΣΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
17. |
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ |
18. |
ΝΤΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
19. |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
20. |
ΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
21. |
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|
|
Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας |
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) |
1. |
ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
2. |
ΒΑΡΛΑΝΤΣΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
3. |
ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
4. |
ΜΕΝΕΞΕΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
5. |
ΝΑΡΙΣΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας |
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι) |
1. |
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
2. |
ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΟΥ |
3. |
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ |
4. |
ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ |
5. |
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ |
6. |
ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
7. |
ΝΟΥΛΗ ΕΛΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΖΙΛΜΠΕΡΤ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
8. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
9. |
ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ |
10. |
ΠΟΥΓΑΤΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
11. |
ΤΣΙΟΥΜΛΕΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
|
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Ωραιοκάστρου |
1. |
ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
2. |
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ |
3. |
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
4. |
ΘΕΜΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ |
5. |
ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ |
6. |
ΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
7. |
ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
8. |
ΝΤΟΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |
9. |
ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ |
10. |
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ |
11. |
ΤΑΚΑΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
|
|
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Λητής |
1. |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
2. |
ΛΑΘΗΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ |
3. |
ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ |
4. |
ΝΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ |
5. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ |
6. |
ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ |
7. |
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΡΗΝΙΑ του ΤΑΜΜΕΡΛΑΝΟΥ |
|
|
Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι Μελισσοχωρίου |
1. |
ΓΚΑΤΖΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
2. |
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ |
3. |
ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΓΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ |
4. |
ΜΠΑΜΠΑ ΑΝΝΑ του ΘΩΜΑ |
5. |
ΜΠΑΡΤΖΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
6. |
ΠΟΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ |
7. |
ΠΟΥΓΑΤΣΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ |