Το ψηφοδέλτιο της ΑΝ.Α.Σ.Α

0
490

“Είμαστε η «αν.α.σ.α» για το δήμο μας, μια δυναμική ομάδα, έτοιμη να διοικήσει το Ωραιόκαστρο”

Την πλήρη σύνθεση του ψηφοδελτίου της και για τις τρεις δημοτικές ενότητες, Ωραιοκάστρου, Καλλιθέας και Μυγδονίας δίνει στη δημοσιότητα η «αν.α.σ.α.».

Πρόκειται για μια δυναμική ομάδα που είναι έτοιμη να διοικήσει το Ωραιόκαστρο και αποτελείται από ενεργούς συμπολίτες μας. Είναι όλοι, άνθρωποι πετυχημένοι στον τομέα τους που γνωρίζουν πολύ καλά όχι μόνο τι πρέπει να αλλάξει στον δήμο μας αλλά και πώς να το κάνουν.

Τα κριτήρια για τη σύσταση του ψηφοδελτίου μας είναι να αγαπάνε τον τόπο τους, να φέρουν εμπειρία, δεξιότητα στην προσπάθειά μας και να είναι έτοιμοι να δουλέψουν για κάθε περιοχή.

Από αυτή τη στιγμή ξεκινάμε την τελική φάση του αγώνα μας όπου όλοι μαζί, μέσα από την καθημερινή μας επαφή με τους συνδημότες μας, θα επικοινωνήσουμε τις προγραμματικές θέσεις της παράταξής μας “πόρτα – πόρτα”.

Καλούμε τους συμπολίτες μας, να μας εμπιστευτούν και να μας δώσουν την ισχυρή εντολή και τη δύναμη να τους υπηρετήσουμε για τα επόμενα τέσσερα χρόνια. Γιατί αυτός ο δήμος είναι η ζωή μας.

Είμαστε η «αν.α.σ.α.» για το δήμο μας! Ελάτε μαζί μας για να πετύχουμε την ανατροπή!

ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος Ωραιοκάστρου

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογκής Περιφέρειας Καλλιθέας

  1. ΚΕΛΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ
  2. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝΑ
  3. ΜΑΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΤΡΑΪΑΝΟΥ
  4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΟΥΖΟΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΛΙΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΑΡΑΜΟΥΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΚΕΜΠΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΟΥΣΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  1. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ-ΘΕΟΔΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ

 

Β)Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μυγδονίας

 

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  2. ΒΑΜΒΑΚΗ-ΛΙΜΠΑΤΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΓΑΤΣΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΓΕΡΜΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΙΡΙΜΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΟΥΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ-ΒΕΣΚΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  8. ΛΙΜΠΑΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΣΜΑΡΑΓΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
  11. ΣΜΑΡΑΓΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  12. ΣΠΑΘΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  14. ΧΑΤΖΗΤΖΙΚΑ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Γ) Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ωραιοκάστρου

 

  1. ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΒΑΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  3. ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
  6. ΙΝΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΕΛΗΝΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
  10. ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΛΑΣΘΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  12. ΜΑΡΚΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  14. ΜΕΝΕΞΕ-ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  15. ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΜΠΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
  17. ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  18. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  19. ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΤΑΓΤΑΛΕΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΚΙ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  21. ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  22. ΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΝΙΑ
  23. ΦΥΤΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  24. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΤΑΘΗΣ) ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ
  25. ΧΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΧΑΤΖΗΑΣΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  27. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΘΕΜΗΣ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μεσαίου

  1. ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ
  2. ΚΟΥΤΡΟΥΔΙΤΣΗ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ
  4. ΣΤΕΠΑΝΟΒΑ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΤΟΥ ΣΕΡΓΚΕΪ
  5. ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πενταλόφου

 

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΛΕΒΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  5. ΜΕΝΕΞΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΚΕΜΠΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΤΑΘΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΤΟΥΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
  9. ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ωραιοκάστρου

  1. ΑΛΕΥΡΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2. ΓΙΩΡΓΑΛΗ ΙΡΕΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  3. ΓΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΛΟΥΣΗΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΡΤΟΥΡ
  4. ΓΚΟΥΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΚΙΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  8. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΛΑΡΙΩΝΑ
  9. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  1. ΞΩΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  1. ΣΕΒΗ ΑΒΡΑΑΜ (ΑΛΜΠΕΡΤΟ) ΤΟΥ ΜΠΑΡΟΥΧ
  2. ΤΟΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  1. ΧΑΣΑΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΕΛΑ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.